IC_logo_final.png

PSYCHOLOGICKÁ PORADNA

Inca Medica pro Vás otevírá novou službu profesionální psychologické poradny

Psychoterapie
a osobnostní rozvoj

Témata, na která se můžeme společně zaměřit

v rámci psychologické terapie:

Integrace zážitků ze změněných stavů vědomí (zážitky s sebeexploračními metodami, jako jsou psychedelika, meditační techniky, či šamanské ceremonie. )

––––––––

Psychospirituální krize, krize existenciální a sebeidentifikační.

––––––––

Asistence v procesech sebezkoumání.

––––––––

Pomoc s vytvořením náhledu na obsah psychiky a vnitřních procesů.

––––––––

Motivace pro vnitřní změnu. Způsoby dosažení blízkých, či vzdálených cílů.

––––––––

Metody rozvíjející uvědomění a sebereflexi. 

––––––––

Praxe psychické regenerace.

PROFIL PSYCHOTERAPEUTA

Od 16 let jsem se zajímal o kulturu domorodých kmenu Latinské Ameriky a každoročně jsem pořádal expedice do Amazonie v rámci studia entheogenního šamanismu. Což je sebeexplorační směr založený na užívání vědomí rozšiřujících rostlin a jehož hlavním rysem je práce s hlubinnou introspekcí a psychofiziologickou regenerací. Kromě Latinské Ameriky jsem měl též možnost seznámit se s šamanskou tradicí Jihovýchodní Asie a Sibiře. Paralelně jsem se zabýval studiem psychologie a východní filosofie, především zen-buddhismu a taoismu. Po dosažení magisterského titulu jednooborové psychologie jsem se zaměřil na práci v oblasti léčby deprese, psychologických traumat, problematiky drogové závislosti a psychospirituální krize.

 

Mgr. Alex Cilvikovský

REZERVACE

Chcete se objednat do psychologické poradny? Využijte náš rezervační formulář a zajistěte si místo sami v termínu, který Vám bude vyhovovat. Každou hodinu probíhá 1 terapie. V případě akutních stavů nebo potřeby je možné domluvit se telefonicky na individuální délce sezení. A nebo si zarezervovat více hodin za sebou přes náš rezervační formulář.

PSYCHOLOGICKÁ

PORADNA

1 hod   |   800 Kč

Momentálně nedostupné