top of page
V1.jpg
IC_logo_final.png

INKA KLUB

​Vytvořili jsme pro Vás nový prostor pro setkávání, vzdělávání a poradenství ohledně bylin, terapií a všech poskytovaných služeb Inca Medica.

IMG_3176.jpg
Těšíme se na Vás
každou středu!

Každý středeční večer se na Vás od 18:00 do 22:00 těší tým Inca Medica, který tu bude k dispozici pro všechny dotazy ohledně našich aktivit včetně přidružené galerie. Můžete si vybrat i zakoupit naše prostředky a setkat se se zajímavými lidmi. Přijďte si k nám odpočinout, dobít baterie a také se něco nového dozvědět!

Originální program, který nikde jinde nenajdete

Kromě příjemného posezení a poradny pro Vás chystáme různé druhy přednášek a prezentací na poli osobního rozvoje, spirituality, celostního léčení, incké kultury a fytobotaniky. Program je pravidelně aktualizován na Facebooku:

Inca Medica a skupina Mosoq Karpay.

IMG_3070.jpg

REZERVACE

Kapacita prostoru je omezená, pokud si chcete rezervovat místo, přihlašte se prosím níže.
Z důvodu zajištění míst i pro nově příchozí je povolena rezervace na stejné jméno jen na 14 dní dopředu. Těšíme se naviděnou.

Pořadatelé Vás prosí z důvodu malé kapacity a velké návštěvnosti klubu, aby jste si případně včas zrušili rezervaci z důvodu Vaší možné nepřítomnosti a to pomocí sms. na číslo:  +420 606 383 243 a to minimálně 48h před započetím klubu. Dochází k blokaci místa, které jiní rádi využijí. Pokud dojde 2x k Vaší absenci bez omluvy, budeme muset přistoupit k vyloučení z klubu. 

IMG_3182_edited.jpg

INKA KLUB

každou středu od 18.00 – 22.00 hod,

cena dle programu

* platba na místě hotově či kartou

bottom of page