top of page
IC_logo_final.png

REFERENCE

Vaše zkušenosti jsou pro nás důležité. Neváhejte nám napsat Váš názor.

Hodnocení zákazníků

Zde si můžete přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi službami, terapiemi a výrobky spokojení.

user_avatar_blue-01-01-01.png

Eva

Vynikající!

Hledala jsem pomoc po covidu - paměť, čich, únava... a mimo předepsané byliny jsem objevila i xenon, Posouval mě v jiné rovině, než byliny. a jsem vděčná, že jsem uviděla svou minulost a začala hledat cestu k volnost. Opravdové volnosti. Díky.
Doporučuji tedy i na příznaky po covidu. Mimo jiné jsem měla dlouhodobě černou Macu a jiné, ale po pití čaje Neuregenera se paměť vrátila!!!! A Xenon léčbu podpořil,

Praha

user_avatar_blue-01-01-01.png

Marcela

Vynikající!

Na Xenon chodím už dlhšiu dobu a mám nádherné pocity. Pociťujem ako sa mi ružová energia rozlieva celým telom a letím vysoko až k zdroju. V danom momente pociťujem ako keby všetky problémy zmizli a bola len láska, cítim pocit hlbokého blaha, lásky a radosti zo života. Veľmi mi to pomáha pri pravidelných meditáciách a dokážem sa lepšie naladiť na zdroj svetla a precítiť to.
Ďakujem z celého srdca aj personálu P.Ch. na Xenonovej klinike, lebo s láskou vykonávajú spoju prácu a cítim sa tam skvelo.

Bratislava

user_avatar_blue-01-01-01.png

Romana

Vynikající!

Xenonová terapie je něco úžasného. Hned po prvním nadechnutí cítím pocit blaha a odpoutání od "běžných" starostí. Okamžitě vše vidím jakoby z nadhledu a cítím se mnohem lehčeji. Následně se prohlubuje stav vstupování do nitra sebe sama. Nedá se to úplně popsat slovy, ale připodobnila bych to ke kráse, čistotě a léčení. Po terapii se cítím přímo euforicky. Pomáhá to k odbourání škodlivých programů, návyků...
Vřele bych to doporučila skoro na cokoliv. Na pomoc s depresemi, závislostmi, únavou, na prohloubení meditace, sebepoznání, vyklidnění, exteriorizace... Jednoduše je to paprsek božího zdroje, který určitě stojí za návštěvu!
Velice děkuji Petrovi a celému jeho týmu, že jsem terapii mohla již mnohokrát podstoupit a vděčně podstupovat nadále budu. :-)

Děčín

user_avatar_blue-01-01-01.png

Pepa

Vynikající!

Na xenonovou terapii docházím pravidelně již téměř jeden rok. Celkově se cítím zdravější. Xenon vnímám jako podpůrný prostředek pro překonání různých životních situací. Pravidelně medituji a xenon mi pomáhá jednak prohloubit mou meditační práci doma a jednak prožít hlubokou meditaci během vlastní terapie. Kreativitě se meze nekladou. Pravidelně se také dobře na pár minut prospím ;-)

Inhalace xenonu s maskou a sluchátky na uších může mnohé odradit. Empatický a trpělivý personál však skvěle pomáhá toto překlenout. Z mého pohledu je to zvládnutelné pro každého bez výjimky. Vřele doporučuji!

user_avatar_blue-01-01-01.png

Michaela

Vynikající!

Nádherné pocity při xenonu, ale i při světelné terapii (mám za sebou program vytělesnění/astrál). Při tomto programu na světle se mi v určité fázi dostavily pocity jako při xenonu - "stoupání" lehoučkého těla, pocit hlubokého blaha, tendence se smát blahem, navíc moje individuální meditační práce jde po tomto světelném programu jakoby snadněji, a během dne zůstávám jakoby více ukotvená v sobě a nenechávám se tolik vyvádět z klidu jako dříve.
Určitě si to zopakuji, mockrát děkuji za xenon i světelnou terapii, a děkuji také skvělým empatickým asistentkám, je to také i jejich zásluha, že se na IncaMedice všichni cítíme tak fajn :-)

Brno

user_avatar_blue-01-01-01.png

Přemysl

Vynikající!

Z vlastní opakované zkušenosti s Xenonem mohu všem zájemcům vřele doporučit tuto zcela jedinečnou terapii, a pokud se ještě navíc Xenon doplní Světelnou terapií, tak to pomáhá nejen udržet si dobré zdraví, ale i prohloubit a obohatit kvalitu svého života a zvýšit své vibrace. Je zde velmi příjemné uvolňující prostředí a vysoce kvalifikované a empatické asistentky. Navíc se vám zde nabízí jedinečná a bohatá nabídka fytoterapie.
Přemysl

Praha

user_avatar_blue-01-01-01.png

Nikola

Vynikající!

Xenon mi pomohl vyléčit trauma, se kterým jsem si nevěděl dlouho rady. Teď se snažím přijít na to, kam dál mne může ještě spirituálně posunout. I kdyby byla jen šance, stojí to za to. Personál je nesmírně sympatický a dodává tam kouzelnou nástavbu, nejradši bych se tam vrátil byť jen kvůli tomu.

Praha

user_avatar_blue-01-01-01.png

Martin

Spíše zklamání

Bolesti hlavy se mi výrazně zhoršili

Ústí nad Labem

user_avatar_blue-01-01-01.png

Kamila

Vynikající!

Dnes jsem se rozhodla poděkovat terapeutce Míše. Měla jsem u vás již několik terapii,ale s ní je to o něčem navíc! Je usměvavá,vysvětlí,poučí,zkontroluje. Pohladí slovem a přitom je profesionální. Děkuji moc za za tu její péči. Je pro kliniku velký přínos,doslova světlo a poklad! Děkuji

Praha

user_avatar_blue-01-01-01.png

Miroslava

Vynikající!

Profesionální přístup, příjemně prostředí, úžasný zážitek.Jako bych sundala těžký batoh, jsem klidnější, vyrovnaná, zdravotně určitě posun.Meditace jsou mnohem silnější, moc se těším na příště, díky.🤭🤗💏

Praha

user_avatar_blue-01-01-01.png

Petr

Vynikající!

Opravdu hluboký zážitek a širokospektrální účinky, mé tělo i duch vrněli blahem. Personál profesionální a přitom přátelský, empatický. Děkuji! Vše je uděláno tak, abyste se mohli náležitě uvolnit a ponořit se do tajů sebe sama a silně u toho zregenerovat své tělo. Po terapii doporučuji navštívit blízkou Divokou Šárku, navnímat svými zjemněnými smysly přirodu a meditovat.

Praha

user_avatar_blue-01-01-01.png

Tomáš

Spokojenost

Nečekaný zážitek! Dostal jsem poukázku na terapii jako dárek k narozeninám a moc tomu nevěřil. Xenon jsem neznal a nic o tom nevěděl. Přítelkyně mě ale přesvědčila abych to vyzkoušel a je to naprosto skvělé, cítím se vyklidněně ale zároveň mi to přijde i zvláštně povzbuzující. Určitě se zase vrátím, chci to více prozkoumat, otevřeli jste mi nový svět :)

Praha

user_avatar_blue-01-01-01.png

Lukáš

Vynikající!

Byl jsem již 2x na xenonu a musím říct, že obě návštěvy byly velice silným zážitkem. Vážím si dobře školeného personálu s profesionálním a přátelským přístupem. Lokalita i samotné prostory jsou velice příjemné. Co se týče samotné terapie, tak je velice silně působící. Prohlubuje meditační stav a po proceduře se cítíte, jako byste se probudili do nového života. Prožitek velmi působí i následující dny a cítím, že mě to rychleji posouvá dál. Za sebe mohu jen doporučit. PS: nepodceňujte přípravu.

Praha

user_avatar_blue-01-01-01.png

Jana

Vynikající!

Xenonová terapie je opravdu něco nadpozemského. Slovy se nedá popsat slastný pocit, který máte i dlouho po terapii. Všem doporučuji, investujte do sebe, do svého rozvoje, do osobního růstu a svého zdraví. Nic lepšího jsem nezažila. Lépe komunikuji se svou duší a lépe řeším veškeré v uvozovkách problémy. Oni to problémy vlastně nejsou, když se na to podíváte z druhé strany, která se vám terapií otevře. Děkuji týmu PCH z celého srdce a určitě půjdu zase.

Jablonec nad Nisou

user_avatar_blue-01-01-01.png

Patricie

Vynikající!

Účinek xenonové terapie předčil veškerá očekávání !!!!
Děkuji

Praha 9

user_avatar_blue-01-01-01.png

Dana

Vynikající!

Skvělý personál, bezvadná atmosféra, naprostá spokojenost, doporučuju........

Zubčická Lhotka

user_avatar_blue-01-01-01.png

Ilona

Vynikající!

Úžasný zážitek s neuvěřitelným účinkem. Okamžitě bylo po únavě, bolesti, pleť se mi čistí i teď po téměř 14 ti dnech od terapie. Využila jsem návštěvu k dokoupení produktů inca botanica(již nějaký čas užívám) a s údivem sleduji regeneraci mého těla. Po psychické stránce mám pocit, že můžu vše, nic mě nerozčílí. Pohled na svět, souvislosti....to vše zapadá mnohem přirozeněji. Nepopsatelné. Doporučuji všem a doufám, že toto bude brzy dostupné i dětem.

Plzeň

user_avatar_blue-01-01-01.png

Lenka

Vynikající!

Dobrý den,
také velice děkuji za xenovou terapii. Ta první okamžitě pomohla od velkých fyzických bolestí a vyčerpání. Navodila několikadenní blažený vnitřní klid, prohloubila meditace, vizualizace i živé barvité sny. Druhá pomohla od syndromu vyhoření a přispěla ke změnám v životě a třetí přinesla inspiraci a uvědomnění.

Pardubice

user_avatar_blue-01-01-01.png

Iva

Vynikající!

Nejprve bych touto cestou ráda poděkovala za profesionální a velmi lidský přístup Vašich dvou úžasných terapeutek. Xenonová terapie jako taková byla naprosto luxusní, nadpozemsky úžasná, marně hledám výstižnější slova. Určitě ji vřele doporučuji. .Fyzicky se cítím skvěle, lehoučce, slastně, jakoby znovuzrozeně, troufnu si říci, že jsem se jakoby napojila na sebe, na svoji duši. Doposud jsem nic úžasnějšího nezažila. Po psychické stránce se cítím .klidně, vyrovnaně, srovnaná se vším. Ještě jednou velké díky.

Praha 5

user_avatar_blue-01-01-01.png

Sanja

Vynikající!

Dobrý den,

Měla bych zájem pracovat u Vás.

Praha

user_avatar_blue-01-01-01.png

Jana

Spokojenost

Xenonová inhalace byla velmi příjemná, určitě mi navodila změněný stav vnímání. Cítila jsem hlubokou relaxaci a prožitek blaženosti po celém těle. Zážitek bych určitě doporučila. Několik dní po terapii jsem účinek stále vnímala jako znatelnější psychickou odolnost při zvládání pracovního stresu..

Praha

Podělte se s námi o Vaši zkušenost!
Ohodnoťte naše služby

Děkujeme za odeslání!

bottom of page