REFERENCE

Vaše zkušenosti jsou pro nás důležité. Neváhejte nám napsat Váš názor.

Hodnocení zákazníků

Zde si můžete přečíst jak jsou jednotliví uživatelé s našimi službami, terapiemi a výrobky spokojení.

Patricie

Vynikající!

Účinek xenonové terapie předčil veškerá očekávání !!!!
Děkuji

Praha 9

Dana

Vynikající!

Skvělý personál, bezvadná atmosféra, naprostá spokojenost, doporučuju........

Zubčická Lhotka

Ilona

Vynikající!

Úžasný zážitek s neuvěřitelným účinkem. Okamžitě bylo po únavě, bolesti, pleť se mi čistí i teď po téměř 14 ti dnech od terapie. Využila jsem návštěvu k dokoupení produktů inca botanica(již nějaký čas užívám) a s údivem sleduji regeneraci mého těla. Po psychické stránce mám pocit, že můžu vše, nic mě nerozčílí. Pohled na svět, souvislosti....to vše zapadá mnohem přirozeněji. Nepopsatelné. Doporučuji všem a doufám, že toto bude brzy dostupné i dětem.

Plzeň

Lenka

Vynikající!

Dobrý den,
také velice děkuji za xenovou terapii. Ta první okamžitě pomohla od velkých fyzických bolestí a vyčerpání. Navodila několikadenní blažený vnitřní klid, prohloubila meditace, vizualizace i živé barvité sny. Druhá pomohla od syndromu vyhoření a přispěla ke změnám v životě a třetí přinesla inspiraci a uvědomnění.

Pardubice

Iva

Vynikající!

Nejprve bych touto cestou ráda poděkovala za profesionální a velmi lidský přístup Vašich dvou úžasných terapeutek. Xenonová terapie jako taková byla naprosto luxusní, nadpozemsky úžasná, marně hledám výstižnější slova. Určitě ji vřele doporučuji. .Fyzicky se cítím skvěle, lehoučce, slastně, jakoby znovuzrozeně, troufnu si říci, že jsem se jakoby napojila na sebe, na svoji duši. Doposud jsem nic úžasnějšího nezažila. Po psychické stránce se cítím .klidně, vyrovnaně, srovnaná se vším. Ještě jednou velké díky.

Praha 5

Podělte se s námi o Vaši zkušenost!
Ohodnoťte naše služby

KONTAKT

Inca Medica, revitalizační centrumPod dvorem 200/1, 16000 Praha 6

Xenonová terapie tel.: 777 213 410, e-mail: xeterapie@seznam.cz

Provozovatelem centra Inca Medica je Bogodar s.r.o.

  • White Facebook Icon