top of page
IC_logo_final.png

FYTOTERAPIE S ANDSKÝMI BYLINAMI

Používáme jen skutečně učinné prostředky dovezené z čistého amazonského pralesa

About
Zdraví a síla bylin 

Naše revitalizační centrum Inca Medica nabízí zcela ojedinělý koncept nových přístupů k léčení zdravotních obtíží obrovského spektra pacientů. Spojujeme funkční moderní a technické systémy s těmi nejstaršími, které se stále ukazují jako neuvěřitelně účinné. Jedná se o bylinné prostředky z oblasti tropických deštných pralesů, k nimž neodmyslitelně patří i tisícileté zkušenosti amazonských a andských šamanů. Díky více než dvacetiletému terénnímu výzkumu původních bylinných receptur biologa Petra Chobota máme k dispozici řadu originálních výrobků, které nejen že příznivě upravují konkrétní zdravotní problémy, ale celkově podporují organismus, detoxikují, pomáhají upravit váhu nebo např. psychickou vyrovnanost.

 

Bylinné produkty se kterými na klinice pracujeme jsou sestaveny z amazonských bylin, doplněných v optimálním poměru bylinami evropskými. Peruánské byliny obsahují velké množství alkaloidů, vitamínů, minerálů a jiných důležitých látek, které pomáhají při zotavování a regeneraci těla. Mají výjimečnou sílu. Mícháním bylin evropského a jihoamerického původu se byliny navzájem doplňují a pozdvihují účinky. Sběr bylin pro nás zajišťují indiáni v harmonii s přírodou. Klademe důraz na čerstvost a čistotu vzácných bylin, stejně tak na proces zpracování, který je zcela původní, ekologický a neprůmyslový.

V našem centru poskytujeme veškeré odborné poradenství i prodej bylin a preparátů. Bylinné směsi, extrakty či superpotraviny se vyrábí pod značkou Inca Botanica a další informace si můžete přečíst či prohlédnout na eshopu zde:

 

FytoterapieProdukty_1920x1080_montaz2.pn
bottom of page